Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Fagerlia VGS > Skolen > Personalet > Ledelsen ved Fagerlia videregående skole

Ledelsen ved Fagerlia videregående skole

Yngve Omenås
Yngve Omenås
Rektor
Tlf. dir: 71 28 15 02
Mobil: 905 56 604
yngve.omenaas@mrfylke.no
Tor Andreas Dyrseth
Tor Andreas Dyrseth
Assisterende rektor og avdelingsleder
Drift
Tlf. dir: 71 28 15 03
Mobil: 911 97 143
tor.andreas.dyrseth@mrfylke.no
Kathrine Walderhaug Sæther
Kathrine Walderhaug Sæther
Studierektor og avdelingsleder
Elevtjenester
Tlf. dir: 71 28 15 04
Mobil: 926 49 410
kathrine.walderhaug.sather@mrfylke.no
Siw Ø. Klokkersund
Siw Ørbog Klokkersund
Avdelingsleder
Helse og oppvekst
Tlf. dir: 71 28 16 30
Mobil: 928 09 742
siw.orbog.klokkersund@mrfylke.no
Ivar Karsten Lerstad
Ivar Karsten Lerstad
Avdelingsleder
Realfag
Tlf. dir. 71 28 16 10
Mobil: 950 32 685
ivar.karsten.lerstad@mrfylke.no
Anne-Marthe Nerland - juli 2016
Anne-Marthe Nerland
Avdelingsleder
Studiespesialisering Tilrettelagt
Tlf. dir. 71 28 15 30
Mobil: 480 79 991
Anne-marthe.nerland@mrfylke.no
Rune Olav Nilsen
Rune Olav Nilsen
Avdelingsleder
Fremmedspråk og norsk
Tlf. dir. 71 28 15 50
Mobil: 980 35 290
rune.olav.nilsen@mrfylke.no
Anja Iren Tuvik Rødset
Anja Iren Tuvik Rødset
Avdelingsleder
Administrasjon
Tlf. dir. 71 28 15 06
Mobil: 418 08 851
Anja.rodset@mrfylke.no
Sissel Standal
Sissel Standal
Avdelingsleder
Kroppsøving
Tlf. dir: 71 28 15 80
Mobil: 917 59 115
sissel.standal@mrfylke.no
Eirik Sundquist Torp
Eirik Sundquist Torp
Avdelingsleder
Samfunnsfag og økonomi
Tlf. dir: 71 28 16 00
Mobil: 908 55 784
eirik.sundquist.torp@mrfylke.no
Endre Volden
Endre Volden
Avdelingsleder
Kunstfag
Tlf. dir. 71 28 16 70
Mobil: 971 20 714
endre.volden@mrfylke.no
Ingrid Fiskerstrand
Ingrid Fiskerstrand
Administrasjonskonsulent
Tlf. dir: 71 28 15 09
Mobil: 920 99 625
ingrid.fiskerstrand@mrfylke.no